Кошик

Анастасія Слюсаренко

Анастасія навчалася у львівській школі №8 з поглибленим вивченням німецької мови. По закінченню вступила до Франкового вишу на факультет іноземних мов, де зокрема обрала кафедру міжкультурної комунікації та німецько-українського перекладу. А магістратуру завершувала в бізнес-школі при УКУ на програмі з інновацій та підприємництва.

Анастасія Слюсаренко  свій шлях в Пласті  у 2001 році. В юнацтві належала до куреня імені Олени Пчілки та здобула найвищий ступінь пластунки вірлиці. 

Наша спікерка є також засновницею «Тарілки» – громадської організації, яка збирає у закладах харчування та супермаркетах Львова невикористану їжу та віддає її малозабезпеченим людям.

Анастасія стане учасницею дискусії "Зберігаємо речі чи спогади?", яка розпочнеться о 17.30 в аудиторії 002 цокольного поверху Центру Шептицького (зелена зона). Розмова буде точитись довкола думки, що ми нагромаджуємо надто багато речей у своєму житті, а якщо б їх було менше, можна вивільнити ресурси для здобування неймовірних і незабутніх вражень - таких, як Вітер на-Дії ))

Інші учасники:

Спікери: Ірина МироноваМар'ян Стрільців
Модераторка: Дарина Пазенко