Кошик

о. Михайло Димид

Мішель – так отця Михайла звуть за паспортом. Це не дивно, адже він народився в українській родині в бельгійському Шарлеруа – «місті копалень і металургійних заводів». Проте вже двадцять п’ять років отець Михайло Димид живе у Львові, присвятивши себе розбудові Української Греко-Католицької Церкви. 1995 року він очолив відновлену Львівську богословську академію, з якої згодом виріс Український католицький університет. Тут він багато років викладає, і саме з УКУ вирушив на Майдан, де був одним із дуже активних капеланів і духівників.

 

Отець Михайло разом із донькою Магдалиною впродовж року вели свій канал на Youtube "Християнин чи бандит" . Канал - це питання і відповіді, які ламають стереотипи. Питання, які не кожен наважиться поставити священникові. Відповіді на них адресовані і тим, хто є практикуючими християнами і тим невоцерковленим людям, які бояться пересудів, забобонів і в'яжуть на руку червону нитку.

Нещодавно у видавництві Свічадо побачила світ однойменна книжка

Отець з донькою готові розповісти про свої сміливі відповіді на непрості запитання про віру у наметі Стрийського парку о 17.30 (жовта зона)