Кошик

о. Богдан Прах

Отець Богдан Прах, ректор Українського католицького університету – будівничий. Він змінив ландшафт Львова і дух міста. Мабуть, мало хто знає, що будівництво Львівської духовної семінарії на вул. Хуторівка – це була саме його ініціатива і проект. А новий університетський кампус УКУ – спільне дітище о. Богдана та владики Бориса (Ґудзяка). Попри великі проекти і неабиякі управлінські вміння, отець Богдан каже, що мріє колись повернутися до наукової роботи, і жартуючи додає: “Написана книжка – краща інвестиція у майбутнє, аніж десятки підписаних документів за день”.

25 червня 2021 року на засіданні Сенату Українського католицького університету шляхом таємного голосування сенатори УКУ обирали ректора університету. За одноголосним рішенням сенаторів, о. Богдан Прах продовжить очолювати Український католицький університет протягом наступного терміну.

Отець Богдан буде учасником дискусії "Чи варто мріяти", яка розпочнеться о 17.30 в приміщенні цокольного поверху нового колегіуму УКУ (фіолетова зона).

Іншими учасниками розмови будуть:

Спікери: Лідія ФісуноваРостик Бейщак
Модератор: Юрій Заруцький

 

Радимо переглянути:

Дозвольте людям реалізовувати свої мрії - і ви побачите фантастичний результат

Як не баятися бажати великого

Ми побудовані на дуже глибоких християнських цінностях