![](/storage/speakers/168/lxQyt_1663022652.jpg)
Христина Марцінковська
Учасниця Бізнес-школи УКУ на програмі MSc in Innovations and Entrepreneurship. Випускниця West Ukrainian Business School.
PR&Development manager в благодійному фонді «Рідні», team lead креативного відділу в маркетинговій компанії PlannAds. Напрям діяльності – стратегічний маркетинг та креатив, випуск в ринок продуктів та проєктів.
За плечима, окрім професійних досягнень, участь в проєктах громадських організацій, та масштабний волонтерський проєкт «Спопелій, але зблисни», заснований в час війни, що працював на вихід іноземних компаній з російського ринку.