![](/storage/speakers/161/Oz4WI_1662991706.jpg)
Лілія Антонюк
Національна координаторка ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні (EU neighbours east), EU4Youth Alumna, EaP Civil Society Fellow 2020, випускниця програми Erasmus+ (молодіжні та академічні обміни) та EU Study Days.
Національна координаторка ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні (EU neighbours east), EU4Youth Alumna, EaP Civil Society Fellow 2020, випускниця програми Erasmus+ (молодіжні та академічні обміни) та EU Study Days.