Кошик

Олена Созанська

Випускниця програми Key Executive MBA бізнес-школи УКУ, учасниця програми «Strategies for Sustainability» Стенфордського університету. Засновниця сімейного бізнесу «Smart Space», який допомагає переосмислити робочі та навчальні простори, створюючи площі для командної роботи та креативу.

Упродовж 7 років керувала готельним комплексом «Taor Karpaty Resort & SPA» – від етапу будівництва до отримання визнання як одного із кращих сімейних резортів України. Від самого початку і до його становлення спільно з командою на базі Таор Карпати створювали багато соціальних та культурних проектів. Один з них – Карпатська літературна резиденція – яка стала першою сталою резиденцією в Україні і приймала відомих письменників, перекладачів, літературних менеджерів з України і з-за кордону.

Членкиня Ради випускників LvBS. Спільно з одногрупником МВА о. Ростиславом Пендюком розвивають проект: «Малі міста - великі ідеї», який покликаний розвивати молодь і громади міст і розширяти їхні горизонти завдяки дизайн-мисленню. Виховує маленьку донечку. За освітою філолог: англійська та німецька. Олена любить подорожувати, катається на лижах, читає та має хобі створювати щось своїми руками у різних техніках.