Кошик

Юлія Магдич

Українська дизайнерка, яка створює українські вишиванки для половини світу – від Америки до Близького Сходу. Серед зіркових клієнтів Магдич – українські співачки Джамала, Тіна Кароль, телеведуча Катерина Осадча, французька співачка Патрисія Каас. Найближча мета Юлії – зробити дизайнерські вишиванки доступними для кожного.

  • У 2009 році отримала відзнаку «Ікона Стилю» за версією журналу ELLE, премія Elle Style Awards, неодноразово входила в списки найстильніших людей України за версією журналу Harper's Bazaar.
  • У 2010 році разом із Марією Шаломєєвою заснували благодійний фонд «Заради Щастя», мета якого дарувати сердечність і тепло душі через допомогу у закупівлі технічного спорядження для пологових будинків та дитячих лікарень, через допомогу у соціалізації для людей з обмеженими можливостями, через піклування дітьми з неблагонадійних сімей та дітей сиріт.
  • У 2019 році провела перший в історії Всесвітнього економічного форуму у Давосі модний показ, який був спрямований на промоцію України, її креативних можливостей та якісного продукту, який може складатись не лише з аграрного сектору та IT галузі.