Кошик

Людмила Крижановська

Керівниця з фандрейзингу та залучення імпакт інвестицій Промприлад.Реновація. Керувала напрямком проектів розвитку Львівської бізнес-школи УКУ та академічним відділом LvBS. Людмила залучена до роботи громадського сектору у Львові та регіонах. Зокрема роботи Львівської освітньої фундацій в проектах на Сході України. Має досвід  залучення грантових коштів та адміністрування міжнародних і локальних проектів. Викладає дисципліни пов’язані із розвитком громади та фандрейзингом. Стажувалася в громадському секторів в Польщі (Карітас Гданська та Варшави), Італії (Дон Калабрія, Рим), Грузії. Співзасновниця проєкту Hair for Share. Випускниця УКУ, магістр соціальної роботи НУ “Києво-Могилянська Академія” та політології Папського університету ім. Т.Аквінського. 

Люда модеруватиме майданчик «Де заховались можливості?», який розпочнеться о 17.30 в нижньому залі (016) Багатофункційного корпусу (помаранчева зона). Учасниками дискусії будуть:

Олена Вовк - Генеральний директор ПрАТ ЕНЗИМ

Андрій Левицький -  засновник Соціальної майстерні WoodLuck -соціальне підприємство, де працюють чоловіки, які пройшли реабілітацію від алко- та наркозалежності чи повернулися з АТО.

Олена Созанська - випускниця KeMBA LvBS, Голова громадської організації "Карпатська літературна резиденція", співзасновник ГО "ЗмінюйСЯ!".